Nowy Strych

menu
facebook
slider0slider1slider2slider3slider4slider5slider6slider7slider8 poprzedni nastepny
Menu

menu

Regionalna kuchnia Nowego Strychu to niepowtarzalna rolada wołowa z kluskami śląskimi i modrą kapustą, pyszne pierogi, kotlet schabowy z kapustą zasmażaną.

Catering | Przyjęcia

catering | przyjęcia

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, organizujemy przyjęcia na Nowym Strychu lub u Państwa w domu, ogrodzie lub firmie.

Smakowidło

smakowidło

Bar szybkiej obsługi z daniami kuchni regionalnej i naleśnikami francuskimi.

Kontakt

kontakt

46-200 Kluczbork, Rynek 12 (1. piętro)
tel. 77 418 08 04, kom. 608 001 358
e-mail: nowystrych@op.pl

Witamy na Nowym Strychu ;)

Nowy Strych znajduje się w zabytkowej kamienicy w samym sercu Kluczborka. Z okien naszego lokalu rozpościera się niezwykły widok na ratusz i nasz piękny, zabytkowy rynek. Tworzymy dania kuchni regionalnej i europejskiej. Gotujemy naturalnie z wykorzystaniem lokalnych produktów, ziół i warzyw z kluczborskich okolic. Na Nowym Strychu znajdziesz również dania dietetyczne, bezglutenowe, wege i prozdrowotne. Z radością organizujemy przyjęcia na każdą okazję, tworzymy menu i dekorację dostosowaną do potrzeb naszych Gości:)

Nowy Strych to trochę starych mebli zaaranżowanych w ciekawy sposób, miła atmosfera , profesjonalna obsługa i doświadczenie kilkunastu lat pracy:)

Zapraszamy :)

Godziny otwarcia: 
Od poniedziałku do soboty tylko przyjęcia okolicznościowe . Zachęcamy w tych dniach do korzystania z naszego Smakowidła ,  lokalu poniżej Strychu.  
fb: Smakowidlo 10.00 - 17.30 Tel. 784992605
W niedzielę zapraszamy na Nowy Strych w godzinach 12:00 - 18:00  Tworzymy wtedy dla Państwa specjalne, sezonowe menu na ten dzień:)